Uprzejmie prosimy o pomoc dla rodziny Grądkowskich.
 
Rodzinę, której Fundacja „Wybór” pomaga, dotknęła tragedia. W dniu 29 września 2018 r. spalił się dom, w którym mieszkają. Potrzebna jest pomoc w remoncie. Sprawa jest pilna, bo w obecnych warunkach rodzina nie będzie w stanie przetrwać zimy.
 
Zbiórkę organizuje Fundacja „Wybór” KRS: 0000038398, www.wybor.org.pl
Prosimy o wpłaty na konto Fundacji : BZ WBK 98 1090 1463 0000 0000 4600 4300
tytuł przelewu: „Pomoc rodzinie Grądkowskich”

Musimy zdążyć przed zimą! Na waszą pomoc czekamy do 30 listopada 2018 r.

Dom położony jest we wsi Chojno w powiecie Szamotulskim (woj. wielkopolskie). Rodzina Państwa Grądkowskich od lat mieszka w bardzo skromnych warunkach. Wskutek pożaru stracili prawie wszystko. Aby pomóc im przetrwać zimę, potrzebna jest naprawa dachu, wstawienie drzwi wejściowych i okien, położenie nowej instalacji elektrycznej, remont pomieszczeń, a także zakup podstawowych sprzętów AGD i mebli, które uległy zniszczeniu w pożarze. Krótko mówiąc, potrzebna jest pomoc finansowa.
Państwo Grądkowscy mają czworo dzieci. Kilka lat temu w tragicznym wypadku stracili syna. W tym roku, po długiej chorobie, zmarła ich najstarsza córka. Pozostałe dzieci poważnie chorują. Mimo spotykających rodzinę przeciwności, są oni dla nas przykładem wzajemnej miłości i rodzinnego ciepła.

Fundacja "Wybór" jest Organizacją Pożytku Publicznego, funkcjonującą od 1998 r. Każda darowizna na wskazany wyżej cel w całości zostanie przekazana na rzecz odbudowy. Darowizny na rzecz Fundacji podlegają odliczeniu od dochodu.
 
Z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc.